| AdytzTheWolf a întrebat:

in ultima vreme nu stiu ce se intampla cu mine, m-am saturat de toti si de toate dar nu in sensul ca ma enerveaza lumea sau ceva de genul, pur si simplu de la o vreme nu ma mai intereseaza nimic si nu mai vad nici un rost in toate, cand prieteni ma cheama in oras la un suc eu raspund scurt : mergeti fara mine ca n-am chef, asta zic mereu, nu stiu ce se intampla cu mine de aceea va cer sfatul, ce credeti ca ar trebui sa fac sa incep sa imi placa viata asa ca inainte, incerc sa imi revin dar nu reusesc, de exemplu acum zic : mai tarziu ies cu prietenii in oras, dupa 1 ora zic : da ce... mea n-am nici un chef de ei, deci nu stiu sper sa ma puteti ajuta cumva

Răspuns Câştigător
| Lightsnow a răspuns:

Dar va ca de internet ai un chef nebun.Iesi si tu la un suc, chiar daca nu ai chef. Poti cunoaste si niste fete. Nu mai fi asa posomorat ca nu e Dracu chiar asa de negru.