| anonim_4396 a întrebat:

in urmatoarele randuri va voi povesti patania mea, sper sa aveti rabdarea sa o cititi si sa imi dati un sfatbig grin
Intr-o seara, vorbind pe messenger cu un prieten l-am rugat sa intrebe o fata daca ma place. Zis si facut, el a intrebat-o si am intrebat-o si eu. Ea din urma mi-a spus ca nu ma place. Furios(stupid me) am inceput sa o barfesc pe fata aceea cu prietenul meu. El fiind un "foarte bun prieten" i-a dat fetei toata conversatia dintre mine si el.Bineinteles ca au venit parintii ei la mine foarte revoltati si mi-au tinut o predica uriasa(nu-i condamn, am meritat). Acum mie si rusine sa ies din casa pentru prostiile care le-am facut.Am ramas si fara aparentul meu prieten si sunt considerat un golan printre vecini.In momentul acesta as vrea sa incep o noua viata dar e prea tarziu, lumea ma considera un golan.Nu stiu ce se intamplat cu mine, nu ma mai cunosc.Multumesc ca v-ati pierdut timpul citind si sper sa ma ajutati cu un sfat

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Piticaaa a răspuns:

Usurel omule!laughing Mare lucru, nu stiu unde locuiesti si nici nu conteaza. Pe mine una ma doare fix in c*r de parerile vecinilorlaughing Nu trebuie sa te intereseze parerile lor. Nu iti strica viata si fericirea pentru niste cretini. Traieste-ti viata, lasa totul in urma ta. Asta e, tipa poate nici nu te merita.winking O! si acel tip nu e nici macar prieten daca s-a intors impotriva ta pentru o fata.

| JustMe a răspuns:

Au venit parintii sa tina predica pentru ca le'ai barfit fata pe mess?rolling on the floor
Oricum, cui pasa de ce cred veciniioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, prin a barfi se intelege ca am si injurat-o.Nu stiu unde stati voi dar pe aici daca faci ceva lumea suna in secunda 2 politia.Ma mir ca nu am fost dat in judecata pana acum

| Piticaaa a răspuns:

Wtf? unde stai?laughing a da... eu stau in rahova, bucuresti. Normal ca nu te inteleglaughing

| Rallu_8961 a răspuns:

Paii`... poti sa ii explici fetei respective ca a fost o greseala

Si ca acum iti pare extrem de rau de ceea ce ai facut!

fa`o sa inteleaga ca nu ai vrut sa o jignesti!

si ca. atunci cand ai zis toate acele lucruri despre ea erai foarte nervos si nu ai putut sa te controleziwinking

Sper sa iti fie de ajutor sfatul meu!

succes!