| 7e72uwjbbvwvsgw7289 a întrebat:

Salut TPU, intr o luna fac 17 ani și penisul de aproape 18cm, sunt curios dacă o sa mai crească sau rămâne asa! DAU FUNDA

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva experienta sexuala ai? Că degeaba o ai mare daca nu stii cum sa o folosesti.
Creste pana pe la 12-13. Centimetri.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Cu varicocelul ai rezolvat-o?

| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani s-a oprit cresterea penisului, asa ca ramai cu cea ai deja, pana la adanci batarneti.
Pune si tu rigla PESTE penis, sa vezi masura reala! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Media marimii pe continentul african e de 17cm.
Media europeană undeva la 14-15
Media prin Romania undeva la 13

Numai ăștia de va ziceți mărimea pe TPU toți aveați 18-19. Hahahahaha.

| 7e72uwjbbvwvsgw7289 explică (pentru suntserios):

Te doare ca o ai de 8cm la 30 de ani? vrei sa ti o dau sa o vezi?

| suntserios a răspuns (pentru 7e72uwjbbvwvsgw7289):

Cine o are cu adevărat mare nu se lauda cu ea pe net.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Probabil se crede in Africa.

| darrio2007 a răspuns (pentru 7e72uwjbbvwvsgw7289):

N-ai ambiție. O trimiți prin curier, ambalată in rumeguș. Ha, ha!

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Nu poate in rumeguș, se pierde printre...

| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred ca mai crește, cam la 16 ani se oprește cresterea penisului, dar e suficient atât cât e, stai liniștit, chiar mai mult decât suficient.