| anonim_4396 a întrebat:

intrebarea care o voi pune poate pare putin banala : Sa incep cu inceputul, eu plac de foarte mult timp o fata, i-am spus-o dar a refuzat sa fim impreuna si incetul cu incetul mi-a trecut dragostea asta, in cele din urma am ramas buni prieteni, ea avand iubit, de curand s-a despartit de el si eu i-am fost aproape am inteleso si dintr-o data mi-a propus sa fim impreuna doar ca la o zi s-a despartit de mine in acelasi timp aprinzand iar dragostea mea fata de ea. A zis ca nu vrea sa mai fie cu nimeni momentan si ca vrea o pauza, si daca mai trece putin timp am putea fi impreuna. Eu o plac enorm si nu stiu ce sa mai fac si mi-ar fi de folos un sfat...

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Spune-i ca tu ti la ea. Si ca esti dispus sa ii fi alaturi indiferent de situatie. Daca nu ai tupeu sa faci asta, iauo incet, scrie-i bilete de dragoste in anonim, lasa-i ciocolata pe banca la scoala sau o floare... si asa incet incet o sa prinda drag de tine tongue.
Bafta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Ha de duce de nas ca vrea ca nu vrea ce naiba te folosesti asa ca fi atent