| anonim_4396 a întrebat:

intrebarea mea e, toti tiganii miros? adica auzisem ca oricat s-ar spala, tot miros, ca asa le miroase pielea. dar chiar toti miros?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Nu, depinde de fiecare. Am o colega tiganca care nu miroase deloc. Sunt saraci si umbla prin gunoaie, normal ca miros urat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa le este natia laughing

| Knife00 a răspuns:

Toti sunt la fel..ca mai sunt unii care s-au adaptat modului nostru cu care traim in societate e altceva. Sincer, nu stiu daca toti miros. laughing)