| Dunhill69 a întrebat:

Salut, TPU, întrebarea mea este : Cum pot să ajung popular în liceu? ( FUNDĂ )

2 răspunsuri:
| mihai421 a răspuns:

Deci vrei sa ajungi popular? 1. Niciodata sa nu te lasi mai prejos, de exemplu sa nu fii timid, asa nu poti ajunge, fa trasnai la liceu! Castiga respectul baietilor,.

| laramistigan27 a răspuns:

Pai eu-s abia in a 8-a,da' sora mea a strabatut un intreg liceu si a fost foarte populara, si tot ce-a facut a fost sa vorbeasca cu toata lumea, majoritatea sa fie prieteni cu tine si cu restul macar sa schimbi si tu un,, buna'', da' important e sa ai si prieteni si-n restul claselor, 2 acolo, 3 acolo, vreo 4-5 dincolo si cam asa merge treaba cu popularitatea.Si cum zice si mihai al'de mai sus, sa nu fii timid happy