| CarlosAttila a întrebat:

Iubita mea imi zice sa o pup gen si eu oricum o fac dar cateodata zice "pupa-ma", de ce?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa fie iubita mai mult. Arata mai multa iubire si tu

| Reghqen a răspuns:

Cel mai probabil este îndrăgostită mult de tine, însa tu nu ii oferi amabilitatea și iubirea necesară, nu trebuie să îți spuna ea să o săruți, ci trebuie să o săruți prin surprindere, la momentele potrivite!
Îmbrățișeaz-o des, fă-o să râdă, să zâmbească și complimente, dar toate astea nu în exces ca nu e bine, o să o plictisești.
Dacă îți spune ea "pupă-ma" e și posibil ca ii place să fie alintată, deci ce mai aștepti? Alint-o! happy

| CodrutElian1990 a răspuns:

E de rau daca iubita ta a ajuns sa cerseasca un sarut, un pupic. Fetele sunt mai doritoare ca acest lucru sa vina ca initiativa a baiatului.

| Bariel a răspuns:

Macar nu esti un lingau, probabil nu va potriviti

| darrio2007 a răspuns:

„Gen" vrea sa fie iubită. Se pare ca nu stii ce inseamna asta.

| S8N a răspuns:

Asta e o întrebare serioasă?

Iți spune asta pentru că ea simte că nu îi dai destulă atenție romantică și/sau sexuală. La fată îi place să o pupăcești mult și des, în general. Când vei crește mai mare o să descoperi alte lucruri care le plac fetelor.
Acum știi ce vrea de la tine, deci dacă vrei să îi dai acest lucru sau nu e decizia ta.