| Twain a întrebat:

.La scoala am hotarat ca de Craciun sa luam sa luam cate un cadou fiecarui coleg si dirigintei.iar mie mi-a picat diriga( are 23 de ani ) ce as putea sa-i cumpar?

2 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

Un stilou si un buchet de flori. ( un cadou elegant) sau o esarfa frumoasa si un ghiveci de flori, o carte, un set de cescute de ceai...

| SugarChocolate a răspuns:

Ai potea sa-i iei ceva simbolic de craciun.De exemplu un globule dragut de ornament.Gandeste-te la ceva simbolic de craciun.