| 9GaG1999 a întrebat:

Salut, TPU!
Luni voi avea primul meu sarut... Cum ar trebui sa imi tin mainile?(sunt fata)
Daca puteti, imi mai dati, va rog si niste sfaturi?(gen: cum sa ai o respiratie proaspata etc)
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabatting eyelashes pai in primul rand nu ar trebui sa ai emotii pentru ca nu ai de ce.Totul va veni de la sine, vei vedea.
In legatura cu mainilethinking ai putea sa le ti de gatul s-au de mijlocul lui.Sa mesteci ceva mentolat inainte ca sa ai o respiratie proaspata.Si de aici totul va fi simplu,te vei descurca, totul este sa nu ai emotii si sa te lasi purtata de val, ai sa vezi ca va fi bine.
Baftahappy

1 răspuns:
| Ioan_Ilenia_1970 a răspuns:

1. Fa-ti buzele umede si atragatoare.
2.Vezi sa ai respiratia proaspata!
3. Netezeste-ti suvitele de par dezordonate.
4. Mentine contactul vizual si apleaca-te.
5. Iclina capul si inchide ochii.
6. Lasa buzele sa se intalneasca.
7. Foloseste-ti mainele.
8. Exploreaza noi teritorii.