| AndreiSiAtat a întrebat:

m`am abonat pe telefonul lui maicamea fara sa stiu ca exista o taxa la o aplicatie si am primit un sms de la numarul 1229 cum ca m`am abonat si se taxeaza cu 3 euro/saptamana apoi scria ca pentru ma dezabona sa trimit un sms cu STOP JOCURI la acelasi numar...am trimis 3 sms`uri 1 e`mail si nu am primit nici un raspuns cum sa rezolv fara sa afle mama? Va rog ajutati`ma!

Răspuns Câştigător
| Adndutzuu a răspuns:

In primul rand va trebui sa ii spui mamei deoarece va afla pentru. ca minciuna re picioare scurte (proprie experienta) si o sa rezolvati impreuna problema. Spre exemplu sa isi schimbe cartela.

1 răspuns:
| Adndutzuu a răspuns:

Poti sa imi dai fundita pentru raspuns, te rog?