| catalin_8409 a întrebat:

m-am certat cu cel mai bun prieten al meu, in sensul ca totul a pornit de la o convorbire banala pe messenger, el incepuse cu glume putin deplasate si eu avand nervi i-am zis cv de genu : "vorbi ala singur la parinti, aproape" stiind de faptul ca el are un frate mai mare vitreg, oricum el a zis ca nu se astepta sa intrec masura...in momentul de faza imi e ....greu..sa ma duc sa imi cer iertare, adica as vrea totu si sa vad daca ar mai vrea sa mai vorbeasca dupa un timp cu mine. ceva sfaturi, imi cer scuze daca v-am plictisit happy

8 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Vorbeste cu el, fa-l sa inteleaga faptul ca si el a gresit facand glume deplasate, cere-ti scuze pentru iesirea ta. Daca tine la prietenia voastra, va trece cu vederea mica voastra cearta, si va veti impaca!

| Zabbyel a răspuns:

Ii trece pana maine poimine.

| catalin_8409 explică (pentru Zabbyel):

Mersi de incurajarehee hee

| a răspuns:

Hey! eu spun sa iti iei inima in dinti si sa iti ceri iertare, dar nu pe mess, ci face 2 face. spune-i ca erai nervos si ca glumele te-au deranjat putin asa ca nervii tai au dat pe afara. eu cred ca daca iti e un prieten adevarat o sa te ierte, mai ales daca ii explici situatia cu calm. o zi buna!

| BRONZ a răspuns:

Oricat de greu ti-ar fi trebuie sa o faci.Gandeste-te,poate si el gandeste la fel si daca amanati amandoi timpul o sa tot traca.Bafta!

| BRONZ a răspuns (pentru BRONZ):

Scuze ca am mancat un "e" dar am reparat raspunsul in cel de mai jos

| BRONZ a răspuns:

Oricat de greu ti-ar fi trebuie sa o faci.Gandeste-te,poate si el gandeste la fel si daca amanati amandoi timpul o sa tot treaca.Bafta!

| catalin_8409 explică (pentru BRONZ):

Da...i-am trimis un mesaj in care imi ceream scuze, i-am zis ca eram nervos si daca ar vrea sa ne intalnim sa vorbim mai multe, dar din cate vad e a 2 a zi si el nici macar un bip nu a putut sa dea, asta e, poate ca nu era un...