| MăăDă a întrebat:

M-am cunoscut cu el pe facebook, el e din orasul meu. De la inceput imi scria comentarii imi dadea pupici diferenta e de 2 ani si de asta cred ca nu mi-a propus sa fiu cu el desi imi zice ca isi da seama cum o sa arat cand voi creste. l'am vazut in realitate si nu m-am uitat intentionat la el desi el se uita. Acum nu'mi mai scrie imi vine sa'i scriu. Pling. M'am indragostit enorm ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Pai.sfatul meu este sa.mai intai sa vb cu el (pe cale virtuala),dar sa-i nu-i spui din prima ce simti pentru el,mai intai afla ce simte el si apoi iti arati adevaratele sentimente,iar apoi daca va intelegeti intalniti-va intalniti-va, dar el daca nu are aceleasi sentimente pentru tine.cel mai bine e sa il uiti, crede-ma e cel mai bine.