| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

m-am sarutat cu prietena mea pe gura. Ea are 10 ani si eu am tot 10, este bine ca am facut-o de la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Unde prea departe sa ajunga ba? Ce noliferi sami bg pl.Nu ai facut nimic rau, poti sa saruti cate fete vrei tu de acum incolo, ca nu se intampla nimic rau, doar capeti cat mai multa experienta.Bafta happy

5 răspunsuri:
| Kiduuu_5240 a răspuns:

Pfff..Nu stiu ce sa zic..Sunteti cam mici, insa dupa cum se spune"dragostea nu are limite"..Asta este, s-a intamplat, dar sfatul meu este sa va opriti! Daca de acum te saruti cu o fata pe buze, la 15 ani ce o sa mai faceti? Daca o iubesti cu adevarat asteapta sa creasca si sa vezi daca chiar merita sa iti "irosesti" saruturile pentru oricine.Dar pana atunc tine-o de mana, sarut-o pe OBRAZ si arata-i asta prin gesturi frumoase.Decizia iti apartine acum, eu ti-am dat doar un sfat.

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru Kiduuu_5240):

S-a pus taxa si pe saruturi? lasa-l in pace ca nu-i pica gura daca a sarutat o fata ideea este sa nu ajunga prea departe...

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Bravo pustiule, dar vezi ce faci mai departe.

| allynNa20 a răspuns:

Nu e rau... Da sa nu mergi mai departelaughing

| ValyMT2 a răspuns:

Sa nu mergi mai departe...