| WiPi a întrebat:

ma joc dragon city de 2 saptamani, am nivel 26 dar nu stiu cum pot creea dragoni gen:

Pure Dragon

Legendary Dragon

Crystal Dragon

Mirror Dragon

Wind Dragon

Cool Fire Dragon

Soccer Dragon

Gummi Dragon

Mai am nevoie si de niste prieteni, sa ma ajute sa construiesc cladiri alea alea, cei care mai joaca, ii rog sa-si lase adresele de fb. De asemenea daca cineva stie niste trucuri/smecherii il rog sa posteze.

Răspuns Câştigător
| dariusand22 a răspuns:

Cool fire= laser+ dandelion soccer=alpine+medieval gummy=firebird+ laser armadilo= jade+star combinai pe astia si o sa obti dragoni legendari si apoi dragoni legendari si o sa obti pure dragon

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat