| WiPi a întrebat:

ma joc dragon city de 2 saptamani, am nivel 26 dar nu stiu cum pot creea dragoni gen:

Pure Dragon

Legendary Dragon

Crystal Dragon

Mirror Dragon

Wind Dragon

Cool Fire Dragon

Soccer Dragon

Gummi Dragon

Mai am nevoie si de niste prieteni, sa ma ajute sa construiesc cladiri alea alea, cei care mai joaca, ii rog sa-si lase adresele de fb. De asemenea daca cineva stie niste trucuri/smecherii il rog sa posteze.

2 răspunsuri:
| Vacaru_Flavius_1984 a răspuns:

Foarte simplu.Soccer dragon Cool fire dragon si Gummy dragon sunt niste dragoni obisnuiti
Sa-ti spun un secret nu conteaza decat primul atribut(in cazul dragonilor cu 2 atribute big grin
Deci nu trebuie decat sa alegi dragoni care sa alcatuiasca dragonul respectiv deoarece acesta va fi compus din primele atribute ale dragonilortongue
Si in cazul legendarilor din astia 3 de mai sus ii poti face pe toti daca ii bagi la breeding si dai boost

| DianaGeorgy20 a răspuns:

Dragonii legendari se fac combinand doi dragoni puri;) iar cool fire, soccer, gummy, armadilo etc. se fac din combinatii uite un site poate te ajuta http://www.dragoncityegg.net/dragon-city-breeding-guide/
Funda? :D