| JockerStoica a întrebat:

Ma-m gandit sa imi iau o tableta dar nu stiu ce tableta sa imi iau. Pe mine ma intereseaza sa tina bateria cat mai mult, sa mearga jocurile bine si sa pot descarca multe jocuri, sa navighez usor pe internet.
Si am dat peste Tableta asta Vonnino Spirit s ce credeti merita sa o cumpar? Argumentati de ce.

...E1K4KBBBM/

FUNDA!

3 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Pai tableta e buna. Nu mai trebuie eu sa-ti explic de ce cred asa. Totul e scris in descriere:

ONINO Spirit S

Tableta Vonino Spirit S reprezinta un produs premium din gama de tablete bazate pe sistemul de operare Android 4.1.1 Jelly Bean dezvoltat de Google, care va ofera cea mai buna experinta in utilizarea unei tablete.

Folosind un procesor care ruleaza la viteze de pana la 1. 6GHz, o memorie RAM de 1GB si sistemul de operare Android 4.1.1 Jelly Bean, toate fiind accesibile prin intermediul unui display IPS capacitiv multitouch de 9. 7inch de inalta rezolutie, Vonino Spirit S poate cu usurinta sa va fie asistent personal, gratie aplicatiilor de tip business disponibile sau centru multimedia, multumita capacitatii de stocare de pana la 48GB(folosind un card microSD de maxim32GB) si camerei foto/video, dar in principal datorita display-ului de tip IPS-PRO cu rezolutia de 1024x768pixeli si luminozitate cu 25% mai mare.

PROCESOR DUALCORE A9 1.6GHZ

O particularitate care scoate Vonino Spirit S in evidenta este procesorul DUALCORE care ruleaza la 1. 6GHz. Aveti la dispozitie o tableta cu unele dintre cele mai performante particularitati care fac un produs „must-have": procesorul DUALCORE la 1. 6GHz si sistemul de operare Android 4.1.1 Jelly Bean, totul asamblat intr-un produs robust si subtire.

Insa mai poti vedea si aici tablete bune:
http://www.cel.ro/tablete/?gclid=CLmN0ISi47YCFYmS3god7lAABg
Bye :3

| cincizeci a răspuns:

IPad-urile sunt cele mai bune tablete! nici una nu o intrece