| andrei733 a întrebat:

Salut tpu.Ma numesc adrian si am 14 ani, Acum cateva saptamani a inceput sa imi placa de o fata.Ma inteleg foarte bine cu aceaa fata, adica ies mereu cu ea prin oras.Cateodata eu ii mai spun te iubesc iar ea imi zice ca si ea ma iubeste(dar bineinteles ca si colegi)Mie imi place foarte mult de ea.Cum sa fac sa ma placa si ea. Funda

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Eu cred ca deja te place, mult.Cred ca asteapta sa faci tu primul pas.
N-o lasa sa astepte prea mult.La o iesire de-a voastra intreab-o daca ar vrea sa fiti mai mult decat colegi...Fi direct.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat