| anonim_4396 a întrebat:

Ma plicitisesc foarte tare si din pacate nu am cu cine sa ies afara pentru ca prietenii mei prefera sa stea in casa la calculator in loc sa iasa afara. Dati-mi sugestii cu ce sa fac. Ma plictisesc rau. Da nu vreau raspunsuri de genu canta, danseaza, fa poezii, gateste sau alte chestii. Stau foarte mult la PC si deja m-am plictisit rauuu.
Mentionez ca am 15 ani.

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Gasesti tu un prieten care sa iasa pe afara la o plimbare cu bicicleta, rolele, etc.

| GalwayGirl a răspuns:

Citeste o carte...
DE exemplu "Ion" si asa trebuie la BAC.
Chiar daca mai ai 3 ani pana il dai rolling on the floor))

Poti face origami, qulling, picteaza
FA lucruri handmade(mai faci si tu niste banuti)!

DAca ai unde, poti face voluntariat!
Te poti uita la un film..."Split"-unul extraordinar
Sau poti vedea toata seria de 3 filme "I spit on your grave!"=Voi scuipa pe mormantul tau!

Sunt 'enspe ' mii de lucruri de facut!

Sau o sa iti zic sa incerci ceva foarte dubios...
SA creezi un scenariu
Sau sa faci vlogging/blogging

Sau poti vorbi cu mine rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat