| DeeaCrissTina a întrebat:

ma pricep foarte bine la cantat si vreau sa devin cantareata, dar sunt sigura ca nu voi deveni... Stie unu dintre voi cum fac sa devin? Dau fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa faci acele cursuri care ti le-a zis brittanie si sa fi pozitiva asa vei reusi sa ajungi.

2 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

-du-te la concursuri
-spune'i la maicata sa te ajute cu asta
-faci lectii de canto
-mergi la megastar. daca mai elaughing
-la vocea romaniei
- x factor
- un videoclip pe youtube
- faci liceu de muzica
- cam astea ar fi posibilitatiile. dar nu uita ca inainte de toate trebuie sa ai bani, fara bani nu poti face nimic. sau incearca'ti norocul in strainatate. va functiona mai repede! Funda?

| Brittanie a răspuns:

Sa faci cursuri de canto.