| ×3 Kate ×3 a întrebat:

Ma putestsi ajuta si pe mine? Caut un program de modificat poze numai ca as vrea sa pot schimba culoarea ochilor, a parului si poate un pic aspectul. Daca ma intelegeti va rog sa imi raspundeti. Dau fundita.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Intra pe www.taaz.com, da-ti cont.si daca intalnesti vreo dificultate trimite-mi un mesaj si iti explic tot.
pupaaaa:*

| MonkeY a răspuns:

Incerca cu photoshop si cauta ceva tutoriale de schimbat culoarea ochilor fundita?

| pretzel a răspuns:

Piknik :*