| blueskydarkeyes a întrebat:

ma uitam la niste carcase http://www.pcgarage.ro/carcase/segotep/raynor-tower-g1r- red-battle-edition/ si cand am dat cu ochii de caracteristici am vazut niste 'chestii' care habar n-am ce-nseamna.
Imi spuneti si mie ce sunt alea 'sloturi expansiune'? Sau 'Bays 2.5 interne', 'Bays 3.5 interne', 'Bays 5.25'?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Sunt niste lacasuri unde iti bagi ssd (2.5.), harduri (3.5) sau unitati optice (5.25). Mai sunt si pentru fdd-uri, card readere, fan controlere

1 răspuns: