| Dem0N a întrebat:

mai merge RevoMondial metin2? daca ati putea sa imi dati un link (dau funda+vot)

Răspuns Câştigător
| FlorinDGF a răspuns:

Nu imi dai funda? :d

9 răspunsuri:
| FlorinDGF a răspuns:

Sall jocul merge dar siteul e in mentenanta de 4 zile nu stiu cat il mai tine straight face

| Dem0N explică (pentru FlorinDGF):

O sa mai dureze mult mentenanta asta...

| FlorinDGF a răspuns (pentru Dem0N):

Nu stiu si eu vreau sa donez dar nu pot fiindca e inchis siteul

| FlorinDGF a răspuns (pentru Dem0N):

O veste proasta siteul e inchis pentru romani dar cine la avut de dinainte inca ii merge am 2 conturi de 250 :d de fapt 3 dar unul i l-am dat unui prieten

| FlorinDGF a răspuns (pentru Dem0N):

Nu imi dai funda? :d

| Dem0N explică:

Pai si cand pot sa imi fac cont si sa il descarc xD

| Dem0N explică (pentru GEORGEshadow):

Numai deschide intrebari vechi ca nu-mai joc metin, m-am lasat deoarece e cel mai prost joc din lume si creaza dependenta!

| Catalin1607 a răspuns:

Si pe data de 8/17/2012 e inchis? vorbiti si voi cu GM

| MeTiNiStUlVeteran a răspuns:

Sall si eu caut jocu asta de mult timp si stiam ca e inchis da mam incapatanat sa-l gasesc ptc imi era ciuda pe unu pe nume BeyoundSoul