| madalin33 a întrebat:

Maine am un rap battle cu un coleg si as vrea niste injuraturi cat mai originale ca sa fac niste versuri. Fara injuraturi luate de pe net.

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Fututi raniti si catranitii **** ma-ti de lab*r cu norma-ntreaga
Daca imi bag **** in mama ta iti fac un fratior[nu stiu daca o gasesti pe net dar eu iti zic ce am mai folosit si eu la unele rap battle pe care le-am avut(desigur nu *** cum sunt acu)]
Am fost pe la iubita ta, a zis ca ai **** cat o acadea(dinaia de luai cand erai mic pe bat cu chestia aia dulce rotunda)
Diferenta dintre prostituate si mama ta e ca ele sunt platite
Am inteles ca nu esti barbat cand toate fetele din liceeu te-au refuzat(daca esti la licceu daca esti la gimnaziu schimbi)
Am vazut ca ieri ai fost la profa de ce ai incercat sa te *** ca sa treci?!
Am terminat ici ca nu mai am idei gasesti tu rima pentru cuvintele astea taioase

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Acolo unde is *** e pla

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Si la ultimele *** e fwti

5 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Https://ro.peperonity.net/sites/megadistractye/15164287; jsessionid=478ED04C0BE9D68C06D35A24DDB2A73E.cdb03

| madalin33 explică (pentru Kiwibibilă):

Am zis originale nu toate cacaturile din 2013

| DorelExpertu a răspuns:

Conform dex.ro:
ORIGINÁL, -Ă, originali, -e, adj. 1. (Despre acte, documente, opere artistice și literare, fotografii etc.; adesea substantivat, n.) Care constituie întâiul exemplar, care a servit sau poate servi drept bază pentru copii, reproduceri sau multiplicări; care a fost produs pentru prima oară într-o anumită formă. ◊ Loc. adj. și adv. În original = în forma primară, necopiat; în limba în care a fost scris, netradus. ♦ Care are, prin autenticitate, o valoare reală, de necontestat. 2. (Despre idei, teorii, opere etc.) Care este propriu unei persoane sau unui autor; neimitat după altcineva; personal, nou, inedit. ♦ (Despre artiști, scriitori, oameni de știință) Care creează ceva nou, personal, fără a folosi un model făcut de altul. ♦ (Substantivat, n.) Ființă sau obiect care servește ca model pentru o operă de artă. 3. (Adesea substantivat) Care iese din comun, neobișnuit, ciudat, bizar; excentric, extravagant. – Din lat. originalis, fr. original.

Plus ca "Fara injuraturi luate de pe net."

Asadar si prin urmare, tu esti singurul care poate creea unele injuraturi originale, daca ti le-am da noi "mura-n gura" nu ar mai fi originale, si ar fi luate de pe net.

Deci, spor la gandit, cred in tine ca vei reusi!