| cosmypissy a întrebat:

Maine este 1 aprilie si as vrea si eu niste farse mai asa...
mai pervi daca intelegeti ce vreau sa zic. Faza e ca am un coleg care face de ceva vreme caterinca de mine ca cica ma iubeste(chiar m-a cerut si in casatorie dar in gluma)si as vrea sa ii fac in special lui niste farse. ma puteti ajuta? FUNDA laughing)

Răspuns Câştigător
| antoniaidk a răspuns:

Fa-i love prank challenge laughing nu stiu nimic.

| cosmypissy explică (pentru antoniaidk):

Mersi de raspuns dar, dupa aia, se vor face glume pe seama mea ca cica eu il plac pe respectivul desi nu e asa...

| antoniaidk a răspuns (pentru cosmypissy):

Mor.ce copii prosti ai in clasa. faara suparare laughing