| SoP222 a întrebat:

Maine va fi prima mea zi de liceu ( clasa 9 a ), ei bine nu prea stiu cum sa ma imbrac, dati-mi ceva sfaturi. (sunt baiat )

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ideea e ca nu trebuie sa te inbraci intr-un fel anume pentru ca asa e la moda.Trebuie sa Fi tu natural pentru ca mai de vreme sau mai tarziu lumea tot va observa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeee na. Nu esti fata scumpule. Deci trebuie' sa fii natural! Niste blugi ( albastru spre grii, you know what I mean laughing ), o bluza ( groasa daca e frig, daca nu, subtirica ) si niste tenisi rosii. Esti baiat, nu trebuie sa fii asa cochet laughing.

| Mihai239 a răspuns:

Eu de obicei port blugi adidasi si o camasa si ghiozdan cam asta e tot

| BlessRock a răspuns:

Omule e prima zi de liceu nu te duci la nu stiu ce petrecere selecta. ia-ti o pereche de blugi tenesi un tricou sau o camasa ceva si eventual un hanorac daca e frig, ce pnm e asa greu.