| mariansarivan a întrebat:

marti am inceput sa ma duc la sala pentru prima oara si ca nebunu am tras 32 de kg eu avand 68 de kg si acum numai pot intinde mana pentru ca ma doare foarte tare e in regula ce mi se intampla

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Febră musculară... Trece, dar te ține. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare incearca cu mai multe kilograme, chiar daca te doare. Incearca sa pui in jur de 5-6 kilograme peste alea 32 si sa vezi ca intr-o luna faci bratul mare. Trebuie sa te fortezi pana la epuizare inca din primele zile ca sa-ti fie usor mai apoi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

"bratul mare" se face in cativa ANI.

Terminati cu aberatii de copii mici gen "o luna"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Mai trebuie sa mai scriu un text asemanator ca sa-ti dai seama ca eu faceam misto de el? Din moment ce te fortezi ca distrusul, chiar meriti dureri musculare imense.