| constantinraulkristofer98 a întrebat:

Salut TPU, Mi-a promis o fata ceva foarte important si a scris [promit.] cu punct. Tin sa precizez ca nu suntem impreuna, dar ne iubim, adica eu o iubesc si ea imi spune la fel dar nu simt ca este rece cu mine, nu ma alinta si nu prea ii pasa de mine. Eu sunt dulce cu ea, o alint si nu simt ca ma iubeste, [promit.] cu punct asta inseamna ca promite stramb sau ce inseamna, help me? Chiar o iubesc mult...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

M-ai pierdut!
"...Tin sa precizez ca nu suntem impreuna dar ne iubim..."
Cum asa, va iubiti prin telepatie, sau in vis imaginar? laughing

Eu zic sa mai cresteti un pic, ca tu nici macar nu sti ce vorbesti la anisorii astia, confundand simpatia cu iubirea.

| constantinraulkristofer98 explică (pentru Violleta2022):

Am 19 ani si ea 17

| Violleta2022 a răspuns (pentru constantinraulkristofer98):

Atunci esti complet imatur (ori minti asupra varstei), fiindca asa cum scrii si cum te exprimi nu ai mai mult de 12-13 ani.

| constantinraulkristofer98 explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt imatur, Am problema asta cu exprimarea, De mic am avut o din cauza ca am fost traumatizat si din aceasta pricina nu ma pot exprima cum trebuie, Te asigur ca am 19 ani, Ti as fi dispus sa iti ofer orice informatie avand in vedere acest fapt