| ruxi123 a întrebat:

Mi-a venit ciclul prin februarie, dar nu mi-a mai venit pana acum. Ar trebui sa ma ingrijorez?
P.S. Am 12 ani.

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Vorbeste cu un ginecolog, el o sa stie mai bine ce sa iti zica.

| mdaria a răspuns:

Din februarie pana acum a trecut cam mult timp. Neaparat trebuie sa mergi sa vezi despre ce e vorba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer este cam mult, dar avand in vedere ca esti mai pe la inceput sa spunem ca este normal.
Trebuie mers la medic neaparat.
Te pup!

| Frumusiha_Violeta_1997 a răspuns:

Da este un motiv de ingrijorare. ar trebui sa te duci la ginecolog deoarece a trecut mult timp de atunci si s-ar putea sa ai o problema hormonala. happy

| sparkofdiamond a răspuns:

Nu este un motiv de ingrijorare, este normal sa-ti vina neregulat in primii ani.