| Aadree a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantaloni albastri ( de mentionat ca nu sunt blugi) si ajungand acasa mi-am dat seama ca nu am prea multe haine elgante cu ce sa-l port.Deci intrebarea mea ar fi : pantalonii albastri se pot purta si pe imbracaminte sport? Si daca da dati-mi cateva sugestii de imbracaminte! Va multumesc!happy

P. S: Fundita!big grin

1 răspuns:
| deutSa a răspuns:

Uite, eu mi-am luat acu o saptamana niste pantaloni turcoaz.Si am pus aceeasi intrebare ca tine, cu ce sa-i port.

Poti sa-i porti cu o bluza alba cu model albastru, pantofi negrii si geanta neagra...

Sau bluza alba, gecuta albastra, sau o vestuta neagra, pantofi albi/negri geanta neagra/alba...

Pantalonii albastrii nu sunt eleganti, chiar daca nu sunt blugi, sunt tot casual.Dar nu se potrivesc cu orice.O bluza alba,neagra,sau culoare pantalonilor,roz[de pitipoanca], galben deschis, gri. astea sunt culorile care merg! Bft :* sper ca te-am ajutat