| ralucaizabela12 a întrebat:

Salut TPU
Mi-am cumparat unghii false si nu vreau sa mi le pun cu porcaria aceea de superglue va rog imi spuneti ce sa folosesc sa nu-mi rup unghia si natural

Răspuns Câştigător
| BloodxD a răspuns:

Eu le lipeam cu superglue....acum mult timp, ce'i drept.Eu zic să'ţi laşi unghiile tale să crească. Sunt mult mai frumoase.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Crezi ca alt ceva ce ai tu poate fi mai bun, aceea solutie este speciala pentru ati rupe unghia, nu ai incotr-o folosesteo paia alt ceva nu ai ce...succes.

| KellyNitraBB a răspuns:

Daca iti lipesti unghiile false cu super glue atunci cand vrei sa ti le dai jos unghiile o sa fie rupte si galbene....mai bine du-te la magazinul de unde ti le-ai cumparat si cerei vanzatoarei lipici pentru unghii