| SicaSkillz a întrebat:

mi-am facut recent un blog in care o sa postez mai multe lucruri despre cultura, lectura, divertisment, arta si multe altele. Vreau sa veniti si voi pe el si sa imi dati mai multe sfaturi despre cum sa il administrez pe placul tuturor si sa imi spuneti parerile. Adresa este: www.jurnalulverde.blogspot.ro, pe viitor doresc sa-i cumpar un domeniu.RO,.COM sau.NET :) Multumesc foarte mult celor care imi vizitati pagina.

1 răspuns:
| Ancutza2000Anca a răspuns:

Imi pare rau, dar nu pot sa il deschid.Zic sa alegi.RO. Funda?