| Edy_1359 a întrebat:

mi-am facut un nou id si cand bag pe cineva in lista imi un nimic -name care nu-mi place si vreau sal schimb dar la fel de ex cand vreau sa scriu ceva sa imi apara un nimic car nu-mi place am inteles ca pot schimba daca dau actions send my contact details dar acelasi lucru imi apare care ma ajuta dau funda!

1 răspuns:
| Mihaela_4701 a răspuns:

Pai intai ti.l schimbi. sus messenger.my contact details.schimbi.dai save. apoi action send my contact detailes.ii selectezi pe toti din lista si gata. happy