| ThrustMe a întrebat:

Mi-am instalat de curand Windows 7 Ultimate si am incercat sa ma joc Call of Duty Modern Warfare 2 pe alterIWnet.Am dat rezolutia mai mare, in fine, si am lag in joc.Pe windows xp nu aveam, iar daca dau rezolutia mai mica imi raman spatii (rezolutia este de 1280x1024). Am instalat Microsoft Visual C++ 2010 si Microsoft. NET Framework 4. Aveti idee de la ce ar veni lagul acum pe Win 7?(4 GB de ram, Procesor Amd Athlon x 64, nVidia GeForce 9400)
Multumesc anticipat!
P. S. :

2 răspunsuri:
| cannabiss6 a răspuns:

Ești sigur că ai driver-ul de la placa grafică instalat? Și eu pățeam la fel, tot la alterIW MW2. După ce am luat driver-ul de pe site-ul ATI (am placa ATI, dăă laughing), n-am mai avut nicio treabă. happy

| George007 a răspuns:

Windows 7 iti insteleaza driverele windowsului adica nu sunt cele originale;) Descarcati driverele originale;)
Viziteaza Www.Hackinng.3xForum.Ro