| benben a întrebat:

mi-ati putea da niste sfaturi despre cum as putea sa uit o fata.

P.S: acestei fete i-a placut de mine timp de vreo luna, si eu nu o placeam atunci, apoi s-a intors roata si am inceput sa o plac, dar ea nu mai simte la fel.Mi-a zis ca ma place acum ca prieten, si ca a stat dupa mine atata timp.Mentionez ca mi-a pus capac rau, ma gandesc intruna si abia mai mananc sau dorm.Nu stiu ce sa fac!

2 răspunsuri:
| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Sunt mai multe etape:
a) Te plangi unui prieten
b) Stai un scurt timp in depresie
c) te uitit la cateva filme cu oameni care au patit la fel (pacat ca nu s-a facut film dupa viata mea, ar fi perfect)
d) gasesti alta.

| AliTheo18 a răspuns:

Stai linistit, o sa uiti de ea, asa e la inceput, iti vorbeste cineva care stie, la inceput e dorinta aia sa fie al tau, trece. Vezi-ti de lucrurile care iti plac, de prietenii tai, incearca sa iti placa de alta fata, asta e de facut.