| Anonimul1h a întrebat:

Mie îmi place de un băiat și lui de mine dar nu știu de ce nu îmi spune daca vreau sa fiu iubita lui? Oare să îi zic eu daca vrea sa fie iubitul meu?

Răspuns Câştigător
| ayumiiiiiii2000 a răspuns:

Neah. esti fata; mai bine lasa-l pe el sa faca primul pas laughing poate nu e pregătit, dar pana sa fiti iubiti puteți ramane o perioada amici, like iesiti in oras. chestii de genul sa va cunoașteți mai bine. daca te place ar trebui sa iti scrie zilnic sa se intereseze de tine
So, eu zic sa va întâlniți o perioada pana cand o sa fiti amândoi de acord sa aveți o relație

1 răspuns:
| Robert160 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Incearca sa ii spui tu si vezi ce se intampla