| mihai4000 a întrebat:

multa lume imi zice ca eu as avea succes la fete deoarece sunt putin inalt blond cu ochi albastri, dar ma cam enerveaza unii prieteni si colegi gelosi pe chestia asta spuneti-mi ce sa fac,

4 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Nu te lasa manipulat de complimente sau jigniri, in ochii unei fete esti vazut cum vrea ea nu cum vrei tu. Daca unei fete ii place de tine, nu inseamna ca te plac toate fetele. Fetele au predenti, iar predentiile lor se ridica de la fata la fata. Cele mai multe fete cauta un baiat: stabil, fidel, linistit, ascultator, grijuliu, protector, pervers si iubitor. Sa le luam pe rand. Stabil si fidel, inseamna sa stii ce doresti si sa nu inseli. Iar linistit atunci cand te provoaca cineva, sa nu devii violent, fetelor nu le plac violentii. Iar ascultator, sa asculti de ea cum si ea la randu ei v-a asculta de tine, daca asculti de ea. Grijuliu si protector, trebuie sa ai grija de ea si sa o protejezi sa nu ajunga fata sa regrete la un moment'dat vreo prostie. Iar pervers, sa fii atunci cand i'ai castigat increderea de exemplu dupa 9 luni de relatie poti fii pervers cu ea. Iar iubitor sa o tachinezi, sa o saruti si sa te comporti ca un indragostit cu ea. Bla bla bla, funda? happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti vezi de treaba ta si fetele tale daca chiar ai succes

| wolder a răspuns:

Ei sunt invidiosi
sa-i lasi in pace

| bbu2eugen a răspuns:

Nu i baga in seama. Fac asta pentru ca sunt invidiosi pe tine pe aspectul tau pe sarmul tau care il ai. Vezi ti de treburile tale si lasa i sa manance... ca oricum nu o sa schimbe cu nimic atitudinea fetelor.