| anonim_4396 a întrebat:

Ne-am cunoscut intr-o tabara unde, la un moment dat trebuia sa dormim mai multe persoane in padure. Ea a vrut sa doarma in sacul meu de dormit impreuna cu mine, am sarutato, si a doua noapte la fel am dormit impreuna.Acum a trecut o saptamana de cand suntem impreuna(ea m-a intrebat cum ramane cu noi, daca ramane doar o poveste de tabara sau nu) oficial si ne-am intalnit in fiecare zi (am fost la ea acasa sau mergeam la niste prieteni, sau la mine ). De fiecare data cand are ocazia vine si sta in bratzele mele, iar eu o mangai usor pe picior sau pe sold.De obicei cand o sarut (si nu suntem pe strada) o ating pe fund sau pe sani ea nu zice nimic, ma mai prinde si ea de fese cateodata laughing dar nu stiu, mi se pare ca mereu fac doar eu primul pas, e normal?

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Da,fiind un baiat este destul de normal.Tu zici ca aveti o saptamana de relatie, deci e normal ca fata sa fie mai timida cel putin la inceput.Ea a facut primul pas intrebandu-te daca tu vrei sa fii cu ea(intr-un mod indirect). Depinde de caracterul ei-daca e mai indrazneata sau mai timida.In orice caz, mi se pare normal ca baiatul sa fie mai entuziast ca sa zic asa.Si ea este la fel cu
siguranta, doar ca fetele tin mai mult pentru ele aceste pareri.Dar mi se pare ok relatia voastra.So it's pretty normal, i guesshappy.Pa!

1 răspuns:
| 202 a răspuns:

Da