| Deeutza2012 a întrebat:

Nu stiti de unde pot achizitiona blete la concertul LaLa Band de pe 13 septembrie de la casa de cultura a studentilor din Cluj?

1 răspuns:
| bruno04 a răspuns:

Vezi ca o sa gasesti sigur la magazinul de la colt, sau la doi pasi de tine, este un magazin (mixt ) de bilete, vezi ca langa este si cel de bilete pentru microbuze. Deci stai linistita ca vei gasi bilete pana pe 13 septembrie. Pentru ca nimeni nu se inghesuie acum. ( da cautare pe google, locatia unde se desfasoara ori numele concertului, sunt site-uri : bilete.ro etc )

Întrebări recente