| anonim098776 a întrebat:

nu ştiu ce mi-a venit, dar vreau sa aflu daca dorintele alea imposibile în viata reala se pot indeplini cumva(fara misto)laughing)

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nuj, eu încă sper că Elefantul roz, alături de cel mai bun prieten al lui, Rati, va veni şi mă va duce pe muntele JEleu. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce iti doresti, cata incredere ai in tine si in dorinta aia. Si apropo, in realitate dorintele nu-ti cad de-a gata ca stelele din cer, trebuie sa te sbati putin ca sa le poti face reale. Nu e ca si cum te-ai gandi si ai visa. happy

| Kandia15 a răspuns:

Aproape orice se poate implini daca ai ambitie. Acum, iti dai seama ca sa zbori fara avion e imposibil, dar chestiile normale care ti se par imposibile, chiar sunt posibile prin munca si perseverenta

| RagnarokR a răspuns:

Daca iti doresti sa fi invizibil sau sa te teleportezi, atunci chiar e imposibil. daca iti doresti sa castigi la loto, ai sanse 1%...