| Fara7390 a întrebat:

Nu stiu de ce am impresia ca iubita mea ma inseala. Cu toate ca mi-au zis oameni care o cunosc de mai mult timp ca e cuminte si serioasa, nu stiu de ce cred asta.

Ea imi vorbeste despre viitorul nostru, despre copii, despre parintii mei, ca o sa fie socrii ei, etc.

De exemplu, iese cateodata de pe Facebook si nu imi zice noapte buna si la inceput imi zicea, inainte ma intreba de ce am stat pana la ora 2-3 pe Facebook, acum pot sta pana la 5 ca nu zice nimic. Imi spune ca ii este dor de mine, ca vrea sa o tin in brate, etc!

Voi ce credeti? Se poate sa ma insel eu in privinta ei?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai cat sa te si intrebe de ce ai stat, s-a saturat si ea. Faza cu noapte buna mi se pare cam aiurea dar nah, poate se intampla sa adoarma si n-apuca sa-ti mai zica sau nu conteaza asa mult pentru ea aspectul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,bune sfaturi.Fa-o pe James Bond si distruge-ti singur relatia.

| Mandeliu a răspuns:

O relatie se bazeaza pe incredere. Ai incredere in ea. Din cate vad eu este fata serioasa. Sa nu incerci sa o urmaresti sau sa dai macar de banuit si sa apuci sa ii intrebi prietenii, pentru ca iti vei distruge singur relatia fara motiv. Succes, ai grija!winking

| Ruxxxxxxxxx a răspuns:

Eu consider ca la inceput era mai atenta pentru ca relatie era la incepu, acum constientizeaza ca poti sa faci ce vrei si vice-versa. Cel mai bine vorbeste cu ea si in timpul discutiei sa fii atent la exprimarea i, dar mai ales la limbajul corporal, sunt multe semne care arata clar ca minte, cauta pe internet, crede-ma ca este adevarata faza cu limbajul corporal

| pustoica a răspuns:

Dacă ea vb despre viitorul vostru, nu te înșeală și dacă chiar vrei sa te convingi,
1)spune-i că sa îndepărtat de tine
2) urmărește-o
3)uitate in mesajele ei, dar ai grijă să nu își de-a seama
Dacă îi vei spune că crezi că te înșeală va crede că ți-ai pierdut încrederea în ea și relația se va distruge încet, încet și va conduce la o despărțire melodramatică
Succes!

| Danuta_Maria_1996 a răspuns:

Am 3 solutii:
-vorbeste serios cu ea
-urmareste-o
-daca aveti prieteni comuni poti sa ii intrebi pe ei

| Danuta_Maria_1996 a răspuns:

1)intreab-o serios
2)intreaba-i pe prietenii comuni ai vostri
3)urmareste-o
SUCCES, BRO!