| fonfulika a întrebat:

Salut, TPU o chestie... asa de plictiseala... puteti sa lasati un raspuns cu adresa de mess, numele si varsta voastra, asta doar daca sunteti otaku pls puppy dog eyes (fara raspunsuri de genu' ce este otaku ok?) mersi

10 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Pentru ce iti trebuie datele noastre personale? happy
Te puphappy

| fonfulika explică (pentru SimonaCristina):

Am zis si in intrebare, n-am nevoie neaparat de ele, voiam pur si simplu sa vorbesc cu un otaku..., esti un otaku?

| SimonaCristina a răspuns (pentru fonfulika):

Daca imi spui ce-i aia...

| fonfulika explică (pentru SimonaCristina):

Daca nu esti un otaku,(nu vreau sa fiu rautacios) dar de ce te bagi?

| SimonaCristina a răspuns (pentru fonfulika):

Nu imi plac manga, asa ca pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e "otaku"?
Chiar nu m-am putut abtine.

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

E pentru copii care se uita la naruto, fanii narutorolling on the floor mam crapat de ras cand am cautat pe 'gugal'

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Si eu ma uit la Naruto dar ne "otaku" asta n-am auzit, trebuie sa fii destul de disperat happy

| fonfulika explică (pentru anonim_4396):

Otaku nu inseamna doar naruto, sa fii otaku = m-am uitat la one piece, fairy tail, naruto, death note, mirai nikki, sala sakura, ao no exorcist, SAO, attack on titan, hunter x hunter, elfen lied (p.s asta e anime gorehappy dragon ball, inuyasha, bakuman, beelzebub bleach, zero no tsukaima, highschool dxd, highschool of the dead, d.gray man, chrono crusade, fullmetal alchemist, hitman reborn, hellgirl, zetman, asta sunt toate animeurile la care m-am uitat, asta inseaman sa fi otaku, nu doar naruto -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru fonfulika):

Deci otaku=obsedat de anime-uri, inteleswinking