| TudorD a întrebat:

o intrebare mai delicata. Intru in clasa a opta si am un colec care este mai putin social si din aceasta cauza el nu are multi prieteni in clasa. Oricum datorita temperamentelor ale altor colegi nu se intelege cu anumiti baieti din acel grup. Va rog ajutati.ma sa il fac putin popular. Tot grupul acele e de rockeri. Un sfat

1 răspuns:
| RarityInfinity a răspuns:

Incearca sa il faci sa aiba cat mai multe lucruri in comun cu baietii din acel grup. Daca nu merge, nu ai ce sa ii faci.