| Robii a întrebat:

O prietena de-a mea vrea sa se desparta de prietenul sau, mentionez ca acestia sunt impreuna de 2 saptamani, si vrea sa se desparta pentru ca s-a plictisit de el, dar el o iubeste si tine la ea. Aceasta incearca sa se desparta de el intr-un mod mai putin dureros pentru el. Raspuns rapid. Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| Ally4ily a răspuns:

Asa am fost si eu fix in aceeasi situatie de ziua indragostitilor. Eu am vorbit cu el pe mess si nu i-am spus direct ca vreau sa ma despart de el i-am spus : "atunci cand ne vom desparti vom mai pastra o relatie de prietenie" si el a zis : "da dc vrei sa ne despartim?sad" si eu i-am zis : " nu vreau sa te ranesc dar chiar imi pare foarte rau relatia asta nu mai merge si sper sa nu te superi pe mine, nu ai gresit cu nimic dar pur si simplu nu mai merge " si el a zis okey te inteleg :X si asa m-am despartit de el si l-a durat probabil f putin pe moment dar ti-o zic din propria mea experienta ca urmatoarea zi nu o sa o mai placa pentru ca la baieti le trece repede :d. Nu stiu daca te-am ajutat dar tiam spus cum am crezut big grin