| dienisor a întrebat:

O sa am majoratul curand si nu stiu ce muzica sa pun. Precizez ca urasc manelele, dar nu stiu ce pot sa le pun la restul sa se distreze si ei. O lista, va rog? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Tarcea_Nicoleta_1979 a răspuns:

Iti recomand mzica echilibrata, muzica populara este exclusa, nu pune multe manele.Cauta piese active, dansante.

| August99 a răspuns:

Piesele care sunt in voga acum. trap, pop, rap si sa aiba beat pe care poti sa dansezi. de ce nu angajezi un DJ? e mult mai simplu laughing

| FaraNume1245 a răspuns:

De ce ai uri manelele? Sunt destul de OK, bineinteles ca nu alea de jale. Sunt muzica de petrecere, nu de ascultat acasa sau in casti.

| FloareaLotusuluiAlb a răspuns:

Pai poti pune acele,bonbon, cucu-n bucovina, iubirea schimba tot, si le spun si fetelor, si restul mai sunt multe dar huuuuuh pana le scriu pe toate am 90 de ani

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cam tot ce e acum pe la radio si remixuri