| treipuncte a întrebat:

Ofer funda celui mai bun raspuns... Deci s-a indragostit o fata de mine are 13 ani... si eu am 16, fac 17 in cateva zile. Voi ce ziceti e prea mica pentru mine? Funda! Imi place si mie de ea.

Răspuns Câştigător
| deathkid a răspuns:

Sti ce`ar fi mai bine pentru uh de fapt...ascultati inima

9 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Ce conteaza varsta. daca va placeti, va iubiti. asta conteaza.nu varsta! eu am cunostinta in care fata are 12 ani si baiatul 25 si sunt de mult impreunawinking...ani chiar :*

| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde ce anume doresti tu de la o relatie.
daca vrei si sex. atunci nu. mai bine o lasi in pace.
daca nu. atunci dc nu?
si daca e pe placul tau ok si va intelegi. consideri ca e destul de matura pentru tine etc.

| MâţaD a răspuns:

Varsta nu conteaza.Am o fosta colega de 15 ani care este cu unu` de 28, si putin ii pasa de ce zice lumea! Daca o placi, fii cu ea! Tu nu stai cu lumea si nu lumea o sa te iubeasca, ci EA!

| Deny1333 a răspuns:

Fii cu ea, dar n-o obliga să facă ceva ce nu vrea.
Baftă!

| AddePitiqqa a răspuns:

Ce naiba?¿ Fa ce simti pentru. ea! Nu e prea mica pentru. tine si eu am 13, spune-le tuturor curiosilor ca asa e moda daca nu le convine ceva?¿ Ok?¿ rolling on the floor FII CU EA DACA VA PLACETI!

| Capy a răspuns:

Ankadela
rolling on the floor
asta sa i`o zici lu peste`.
Du-te ma deaiici
cum sa fie de ANI impreuna daca ea are 12 ani
raised eyebrows
te auzi ce spui?

| zozoleeh a răspuns:

Asta zic si eu.nu te lua dupa lumewinking.fai ce simti tu.si.daca vrei sa. faci acel lucru ca ea.fal.dar doar daca si fata vreahappy.si.app nu e prea mica chiar deloclaughingwinking.va potriviti sper ce te-am ajutatbig grin

| Autumnfeelings a răspuns:

Cand vine vorba de dragoste totul e posibil.Si diferenta de ani e 3-4 deci nu e mica.

| deathkid a răspuns:

Pai ce sa zic...nu conteaza varsta dp mine nici nu`i asa mare diferenta daca iti place si tie de ea totu`i catongue...asa ca da`i bice:X