| mitsufball a întrebat:

pai vreau am si eu o intrebare? de ex eu in opinia multor colegi sunt de treaba si chestii de genu ii fac sa rada si etc... dar de ex. cu fetele nu prea stiu cum sa fac primul pas in a incepe o relatie, nici nu stiu cum sa va explic eu nu's genu de baiat mai "cocolar" care da cu palma la fund si chestii de genu eu is mai mult genul "gentelman"(nu stiu sigur daca se scrie asa) de ex. nu prea sunt eu genul de baiat care sa-i spuna unei fete te iubesc ori de intimidara ori de frica de a prima un raspuns care nu m-ar satisface, deci daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi de ex. baietii cum au facut sa isi creeze o relatie si felete sa raspunda cum au fost atrase prin vb si etc. pentru raspunsul care ma ajuta dau funda!

2 răspunsuri:
| mitsufball explică:

Pai asta-i nu doar tu ma apreciezi ideea este ca nu prea stiu cum sa fac pasul decisiv...

| Aishwaryarai a răspuns:

Eu una apreciez baieti ca tine. Sinceri si cu bun simt, cel mai bine e sa fi natural si sa spui ce ti vine pe moment, nu cred ca ar exista vreo fata care nu apreciaza sinceritatea.