| ReadyToHelp a întrebat:

pe 9 august este ziua mea si nu stiutiu cum sa o sarbatoresc. Ceva idei? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Am sa iti dau cateva idei: una dintre ele ar fi clasica pijama party, adica iti inviti vreo 3-4 prietene sa doarma la tine acasa si sa faceti diverse lucruri ca intre fete (cum ar fi sa va machiati una pe alta sau alte jocuri). Totusi, daca vrei mai multi invitati, poti incerca sa faci rezervare la vreun restaurant, la film, la bowling, etc. Oricum, la multi ani si sa ai o zi de nastere cat mai reusita! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Alexandrion_6425 a răspuns:

Invita la tine acasa sau la un local din oras pe cei mai buni prieteni ai tai. Fa o petrecere.