| BulanShow a întrebat:

Peste 2 saptamani am si eu cantonament la dansuri in Turcia si stam 7 nopti acolo si mai dorm in camera cu inca 2 baieti.
Intrebarea mea este ce melodii sa-mi iau pe telefon, sau ce aplicatii, sau ce sa-mi iau eu de acasa ca sa ne distram la maxim si sa nu dormim deloc noptile si sa radem ff tare

PS: In cantonament mai vin niste fete super bune si o sa le chemam in camera cu noi, ce sa "jucam" cu ele laughing ca sa ne amuzam?

3 răspunsuri:
| Snowclaw a răspuns:

Jucati angry birds in marime naturala...
baietii sunt porcii
fetele pasarile
si pernele, zidurile
bafta!

| Snowclaw a răspuns:

Oh,ia-ti melodiile:
diary of jane
breath
si in general, heavy metal
aplicatii
angry birds
cars 3d racing
3d ball

| drhotzu a răspuns:

Ok intrebarea mea este urmatoare:
si daca ele care sunt super bune, aleg sa mearga in alta camera? ce faceti petrecere ce carnaciori? gay fest?