| anonim_4396 a întrebat:

.peste 5 zile este ziua prietenei mele si am zis sa-i iau cate un trandafir pentru fiecare data cand ne-am inpacat si nu stiu daca estet o idee buna voi ce parere aveti

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e bine. O să-i aminteşti de fiecare dată când v-aţi certat. Mai degraba să-i iei câte unu pentru fiecare lună când aţi fost împreună (exp : sunteţi de 5 luni îi iei 5 trandafiri ) şi mai poţi pune alături o felicitare drăguţă în care să-i scrii cât o iubeşti. Dacă sunt prea puţini trandafiri, eu te-aş sfătui să-i iei şi o bijuterie sau un parfum dar nu uita de felicitare, chiar o va aprecia, crede-mă.

| rosesonfire a răspuns:

Nu e buna ideea, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic că asta amintește de momentele când au fost probleme... Mai bine un singur trandafir despre prezent, decât mai mulți despre ce a scârțâit. happy Părerea mea.

| Fayree a răspuns:

~ Cam greu...de cate ori v-ati impacat? puppy dog eyes. Si poti sa o surprinzi mai bine cu un buchet mare de trandafiri, garoafe, lalele galbene, rosi sau albi :*. Desigur pe langa asta un cadou frumos, ce crezi tu ca ii place ei. Bafta :->. Fundita? :d.

| maddy673 a răspuns:

Apropo inainte de "p" sau "b" se pune "m" nu "n"
te pup laughing

| summerparadise a răspuns:

Poti sa-i cumperi un trandafir pentru cati ani are nu de cate ori v-ati impacat happy si un lantisoar ar fi foarte dragut. succes

| AndyAndruta a răspuns:

E o idee buna!