| alexxyno a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua prietenei mele si nu stiu ce sa ii cumpar. Adica pe langa flori as vrea sa ii iau ceva semnificativ, nu stiu cum sa zic.

Răspuns Câştigător
| Dulcika50 a răspuns:

Cumpara acel gen de brelocuri care, de fapt este o inimioara impartita in doua si fiecare jumatate este un breloc si cand le pui unul langa altul se potrivesc perfect, se intregeste inimioara.Arata-i cutiuta cu cele doua jumatati, ofera-i jumatate e si jumatatea cealalta o pastrezi tu(o pui a chei sau nu stiu, unde crezi). Bafta! cred ca o sa-i placa!

6 răspunsuri:
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

O bratara un lantic cu inimioara ceva care sa-i placa

| JustRoxanne a răspuns:

Buna! Cel mai frumos cadou pe care i l-ai putea face, pe langa flori, ar fi o poza cu voi doi intr-o rama frumoasa. Cu siguranta ii va placea! Succes!

| diaconuandreea a răspuns:

Un lantisor, o bratara sau o rama cu o fotografie cu voi 2. Daca e mai copilaroasa un ursulet laughing

| Dumitrescu_Monica_1992 a răspuns:

O bratara, ori un medalion...depinde daca ii plac bijuteriile.un ursuletz de plus ceva sa ii placa...

| BIP a răspuns:

Ceva de imbracat sau o geanta.

| alexxyno explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor!